DJ ProDecks

2.0
oy
0

DJ olmanın en kolay yolu

128.2k

Bu uygulamayı oyla

Kendi müziğinizi oluşturmaktan keyif alıyorsanız, DJ ProDecks tıpkı bir DJ gibi farklı şarkıları seçip bir araya getirebileceğiniz ücretsiz, eksiksiz bir yazılım, çünkü gerekli olan her şeyle uyumlu olması için tasarlanmıştır.

DJ ProDecks; müzikleri kolayca birleştirme özelliği, kolay kullanılan ve sezgisel arayüzüyle dikkat çeker. Şarkıların yeniden oluşturulduğu, eşitlendiği ve bağlandığı iki plak platformu üstte yer alır, altta ise şarkıları ararken zamandan kazanmak için kullanılan çok faydalı bir arama motorunu da içeren bir kütüphane vardır.

Üstelik, program bireysel efekt konsolu ve her bir plak platformu için üç adet döngü konsoluna sahiptir. DJ ProDecks ayrıca otomatik BPM belirleme, cızırtı ya da ASIO desteği gibi ileri özelliklerle bir arada gelir.

Son olarak, DJ ProDecks ile uygulamanın YouTube kanalı gibi (ki bu site üzerinden nasıl kullanacağınıza dair dersleri izleyebilirsiniz) yazılımlarının bulunduğu web sitelerine erişebilir ya da ürünün farklı sosyal ağlardaki profiline ulaşabilirsiniz, böylece yorum ekleyip öneride bulunabilirsiniz.
Notlar

MP3, MP2, MP1, WAV, OGG, AIFF, WMA, FLA ve AAC formatlarını destekler.

Uptodown X